horganyzott acéllemez
Megbízható horganyzott acéllemez gyártókat keres Kínában? Jó helyre jöttél. A GNEE Steel 20 éves szerkezeti acél tapasztalattal rendelkező közvetlen gyárként EN 10346 szabványnak megfelelő lemezeket szállít gyári áron. AS350GD+Z160 horganyzott acéllemezegy nagy teljesítményű{0}}változat fokozott korrózióállósággal, ideális igényes környezetekhez.
A horganyzott acél olyan szénacél, amelyet tűzihorganyzással horganyzott{0}}réteggel vonnak be, és fizikai és elektrokémiai akadályt képeznek a korrózió ellen. Alkalmazásai kiterjednek az építőiparra, az autóiparra, az infrastruktúrára és az ipari berendezésekre, a tartósság és a költséghatékonyság miatt{2}}.
Az általános horganyzott acélminőségek közé tartozik a DX51D+Z, DX52D+Z, S280GD+Z, S350GD+Z és S550GD+Z, ahol a „Z” és a számok a cinkbevonat tömegét (g/m²) jelzik.

Horganyzott acéllemez
Az S350GD+Z160 horganyzott acéllemez kémiai összetétele
Az S350GD+Z160 pontos kémiai összetétele biztosítja az optimális szilárdságot, alakíthatóságot és galvanizálhatóságot.
| Elem | Tartalom (%) | Szerep az anyagi teljesítményben |
|---|---|---|
| C (szén) | Kisebb vagy egyenlő, mint 0,12 | Kiegyensúlyozza a szilárdságot és a hegeszthetőséget |
| Si (szilícium) | Kisebb vagy egyenlő, mint 0,50 | Javítja az oxidációval szembeni ellenállást és szilárdságot |
| Mn (mangán) | 1,60 vagy annál kisebb | Növeli a szakítószilárdságot és a munkakeményedést |
| P (foszfor) | 0,035 vagy annál kisebb | Ellenőrzött, hogy megakadályozza a törékeny törést |
| S (kén) | Kisebb vagy egyenlő, mint 0,025 | Minimálisra csökkentve a hegesztési hibák elkerülése érdekében |
| Al (alumínium) | Nagyobb vagy egyenlő, mint 0,020 | Elősegíti a finomszemcsés szerkezetet és a horganyzás minőségét |
| N (nitrogén) | Kisebb vagy egyenlő, mint 0,012 | Alumínium stabilizált az öregedés megelőzése érdekében |
Az S350GD+Z160 horganyzott acéllemez mechanikai tulajdonságai
Az S350GD+Z160 kiváló mechanikai teljesítményt mutat, és megfelel a szerkezeti alkalmazási követelményeknek.
| Ingatlan | Specifikáció (EN 10346) | Vizsgálati módszer |
|---|---|---|
| Hozamerő (ReH) | 350 MPa vagy annál nagyobb | EN ISO 6892-1 |
| Szakítószilárdság (Rm) | 420 - 550 MPa | EN ISO 6892-1 |
| Nyújtás (A80mm) | 18%-nál nagyobb vagy egyenlő | EN ISO 6892-1 |
| Hajlítási kapacitás | 180 fokos hajlítás repedés nélkül (belső sugár=1.5× vastagság) | EN 10346 |
| Cink bevonat súlya | 160 g/m² vagy nagyobb (összesen, mindkét oldalon) | EN ISO 1460 |
| Bevonat Tapadás | Hajlítási teszt után nincs hámlás | EN 10346 |
Az S350GD+Z160 szabványos méretei és tűrései
A GNEE Steel az S350GD+Z160 szabványos méreteket kínálja szigorú méretszabályozással.
| Vastagság (mm) | szélesség (mm) | Hossz (mm) | Vastagsági tűrés (mm) |
|---|---|---|---|
| 0.8 - 1.2 | 1250 / 1500 | 2500 / 3000 | ± 0.05 |
| 1.5 - 2.0 | 1250 / 1500 / 1800 | 3000 / 6000 | ± 0.08 |
| 2.5 - 3.0 | 1500 / 1800 / 2000 | 6000 / 12000 | ± 0.10 |
| 3.5 - 5.0 | 1800 / 2000 | 6000 / 12000 | ± 0.12 |
Az S350GD+Z160 horganyzott acéllemez legfontosabb alkalmazásai
A Z160 erős cinkbevonat ezt a minőséget alkalmassá teszi a zord környezeti alkalmazásokhoz:
- Kültéri szerkezeti elemek: Szelemenek, hevederek és tetőtartók ipari raktárakhoz és kereskedelmi épületekhez.
- Infrastrukturális projektek: Autópálya-védőkorlátok, hídelemek és távközlési tornyok.
- Autóipar: Korrózióállóságot igénylő alvázalkatrészek, teherautóvázak és pótkocsi felépítmények.
- Mezőgazdasági berendezések: Mezőgazdasági gépek, gabonatároló silók és öntözőrendszerek.
- Tengeri környezet: Tengerparti építkezések, kikötői létesítmények és offshore platform alkatrészek.
AS350GD+Z160 horganyzott acéllemezegyesíti a nagy szilárdságot, a kiváló alakíthatóságot és a kiváló korrózióállóságot a 160 g/m²-es cinkbevonatnak köszönhetően. Ideális választás az igényes kültéri és szerkezeti alkalmazásokhoz. Ha megbízható S350GD+Z160 horganyzott acéllemezekre van szüksége gyári áron,lépjen kapcsolatba a GNEE Steel-lel még ma személyre szabott árajánlatért és műszaki támogatásért!
- Elérhető acélminőség
| Acél minőség | Bevonat | Hozam (MPA) | Szakító (MPA) | Megnyúlás (%) |
| DX51D | Z,ZF | -- | 270-500 | 20 |
| DX52D | Z,ZF | 140-300 | 270-420 | 22 |
| DX53D | Z,ZF | 140-260 | 270-380 | 26 |
| DX54D | Z,ZF | 140-220 | 270-350 | 30 |
| S220GD | Z,ZF | 220 | 300 | 18 |
| S250GD | Z,ZF | 250 | 330 | 17 |
| S280GD | Z,ZF | 280 | 360 | 16 |
| S320GD | Z,ZF | 320 | 390 | 15 |
| S350GD | Z,ZF | 350 | 420 | 14 |
| S400GD | Z,ZF | 400 | 470 | -- |
| S450GD | Z,ZF | 450 | 530 | -- |
| S500GD | Z,ZF | 500 | 560 | -- |
Kérjen mechanikai tulajdonságokról szóló jelentést + SGS vizsgálati tanúsítványt


